Nase drugo mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nase drugo mi

OVO JE FORUM ZA SVE NAS
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
J-Nice
Tek sam stigao
J-Nice


Broj poruka : 10
Godina : 32
Datum upisa : 18.03.2008

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 11:31 pm

Zdravo ljudi ja sam nikola, poznatiji kao J-Nice,imam 16 godina, zivim u derventi,a idem u skolu u doboj,medicinska,ja cu vam doci kao prva pomoc,posto idu ove nesnošljive vrućine,salim se Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ,znaci treniram vec 10 godina karate,i obozavam taj sport,pa sve sto vas interesuje vi me slobodno zaobiđite...........................salim se Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..slobodno me pitajte ako ste lijepe dacu vam msn i broj telefona...................hahahah













P.s.Pamet me ganjala,ali ja sam bio BRŽŽI....................................... What a Face What a Face What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Legica
Tek sam stigao
Legica


Broj poruka : 5
Godina : 37
Location : grad na Dravi.. ;)
Datum upisa : 18.03.2008

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 12:04 am

da,i jos nije napisao da je slatkis Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 113
Godina : 29
Location : Na sedmom nebu,a mozda i vise....
Datum upisa : 04.01.2008

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 12:16 am

Oooooooo...Pa dobrodosao king
Nazad na vrh Ići dole
https://nasedrugomi.forumsr.com
J-Nice
Tek sam stigao
J-Nice


Broj poruka : 10
Godina : 32
Datum upisa : 18.03.2008

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 12:20 am

hvala,hvala
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 113
Godina : 29
Location : Na sedmom nebu,a mozda i vise....
Datum upisa : 04.01.2008

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 12:26 am

king
Nazad na vrh Ići dole
https://nasedrugomi.forumsr.com
Tonks
Admin
Tonks


Broj poruka : 45
Godina : 30
Location : ne znam ni ja
Datum upisa : 04.01.2008

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 3:46 pm

Welcome!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd4um.do-talk.com
Sponsored content





oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nase drugo mi :: Welcome :: Predstavite se-
Skoči na: